Kabel micro USB

Kabel lightning, który wytrzyma nieco dłużej niż oryginalny model

Oceń ten wpis! 🙂

Kabel lightning to niezbędne wyposażenie każdego smartfona, tabletu i power banka. Umożliwia między innymi podłączenie sprzętu do ładowarki, czy przesyłanie danych między różnymi urządzeniami. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie kable dostępne na rynku są w równym stopniu efektywne w użytkowaniu – różnice mogą być widoczne chociażby w tempie ładowania czy prędkości przesyłu danych. Wśród tych, na które z całą pewnością warto zwrócić uwagę trzeba wymienić przewody lightning marki Green Cell.

 

Kabel lightning marki Green Cell

 

Kabel lightning został zaprojektowany z myślą o urządzeniach marki Apple, a więc iPhonów oraz iPadów i jest z nimi w pełni kompatybilny. Zapewnia równie dużą efektywność ładowania i przesyłu danych jak oryginalne przewody tej marki. Co bardzo ważne dla wszystkich użytkowników iPhonów, bezpieczeństwo ładowania jest na najwyższym poziomie dzięki szeregowi systemów zabezpieczających.

Kabel Lightning-USB Przewód Green Cell do Apple iPhone iPad Nylon 1m

W trosce o wygodę użytkowników przewód ma niestandardową długość 1 m. Gwarantuje ona komfort użytkowania w każdych warunkach i wysoką funkcjonalność kabla. To doskonałe rozwiązanie w przypadku osób na co dzień ładujących telefony przy biurkach czy w miejscach z ograniczonym dostępem do gniazdek elektrycznych.

 

Kabel Lightning-USB Przewód Green Cell do Apple iPhone iPad Nylon 1m

 

Na uwagę zasługuje również staranne wykończenie kabla. Dzięki nylonowemu oplotowi nie plącze się i jest odporny na wszelkie uszkodzenia. Pod względem żywotności zdecydowanie przewyższa większość standardowych przewodów dostępnych na rynku. Nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu z powodzeniem będzie nam służył przez długi czas. Nylonowy oplot zapewnia również tzw. pamięć materiału. Jeśli zegniemy przewód w określonym miejscu, będzie on utrzymywał nadaną mu pozycję.

 

Kabel Lightning-USB Przewód Green Cell do Apple iPhone iPad Nylon 1m

 

Kable lightning zostały zaprojektowane z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Są bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Pod względem funkcjonalności nie odbiegają od oryginalnych przewodów marki Apple. Ich zakup to doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które potrzebują kilku ładowarek do swoich urządzeń lub też poszukują nowoczesnych przewodów zapewniających efektywny przesył danych. Więcej o kablu USB marki Green Cell oraz technologii Quick Charge można przeczytać w osobnym artykule.

 

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *