ładowarka samochodowa

Szybka ładowarka samochodowa do iPhone’a

Oceń ten wpis! 🙂

Ładowarka samochodowa to niewielkie urządzenie podłączane do gniazda zapalniczki w samochodzie. Dostarcza nam ono jeden lub więcej portów USB, które możemy wykorzystać do naładowania naszych sprzętów elektronicznych.

Taki gadżet najbardziej docenimy w sytuacji, gdy używamy naszego telefonu jako nawigacji samochodowej. Współczesne duże ekrany i system GPS zużywają baterię dużo szybciej niż podczas zwykłego użytkowania. Przydaje się również jeżeli często wozimy pasażerów lub jeździmy na rodzinne wycieczki. Z tego powodu powinniśmy kupić ładowarkę, która ma co najmniej dwa wejścia. Należy pamiętać, że nie wszystkie porty USB są identyczne i mogą nie pasować do wszystkich modeli. Obok standardowego gniazda występuje USB-C obecne w nowych urządzeniach. Jest to gniazdo znane np. z niektórych modeli MacBooków.

Green Cell Ładowarka Samochodowa 3xUSB z Szybkim Ładowaniem Quick Charge 3.0

 

Ładowarka samochodowa do iPhone’a z pełną kompatybilnością

Podczas prezentacji nowych iPhone’ów Apple ogłosiło, że nowe modele tego telefonu czyli 8/ 8 plus/ X również będą wspierały szybkie ładowanie z wykorzystaniem funkcji Power Delivery przez USB-C. Według zapewnień producenta maksymalna szybkość ładowania ma wynosić 50% pojemności baterii w 30 minut. Aby skorzystać z tej metody ładowania potrzebna nam będzie przejściówka ze standardowego portu Lightning na USB-C. Dlatego jeżeli w taki port wyposażona jest nasza ładowarka samochodowa iPhone i inne produkty tej firmy połączą się z nią bez problemu.

Ładowarka samochodowa Green Cell USB-C Power Delivery + USB Quick Charge 3.0

Ładowanie iPhone’a i nie tylko

Idealna ładowarka samochodowa do iPhone’a Green Cell USB/USB-C wyposażona w dwa wejścia: standardowe i nowe typu C. Dzięki temu jest bardzo uniwersalna i kompatybilna z różnymi rodzajami urządzeń. Posłuży nam ona przez długi czas, ponieważ nie będziemy musieli jej wymieniać wraz z kupnem nowego telefonu. Wspiera ona technologie szybkiego ładowania zarówno tą od firmy Qualcomm nazywaną Quick Charge 3.0 jak i Power Delivery. Jeżeli potrzebujemy naładować więcej niż dwa urządzenia jednocześnie powinniśmy wybrać model ładowarki samochodowej Green Cell 3xUSB wyposażony w aż trzy gniazda. Dwa inteligentnego ładowania, które pozwalają ładowarce rozpoznać maksymalną prędkość ładowania podłączonego sprzętu i jedno wspierające Quick Charge 3.0.

 

Obie ładowarki dysponują dużą mocą całkowitą wynoszącą aż 42W, co pozwala na szybkie naładowanie nawet trzech urządzeń naraz. Są również wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i przeciwko przegrzaniu, będąc w ten sposób nie tylko bardzo wydajne, ale również bezpiecznie w użytkowaniu. O technologii Quick Charge można przeczytać w osobnym artykule.

 

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *