kabel przewód usb

Kabel micro USB i technologia Quick Charge?

Oceń ten wpis! 🙂

Często przesyłasz dane między swoją komórką a komputerem? Masz dość poplątanych kabli i tego, że po odłączeniu Twój smartfon wymaga ponownego naładowania? Kabel micro USB Green Cell, to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni Ci nie tylko możliwość sprawnego przenoszenia danych, ale również szybkiego ładowania telefonu, dzięki nowoczesnej technologii Quick Charge 3.0.

Quick Charge w kablu micro USB

Kabel micro USB – najwyższa jakość wykonania

Niniejszy kabel micro USB charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dzięki dodatkowemu, gumowemu wykończeniu jest on niezwykle elastyczny i wytrzymały. Ponadto, aluminiowa, płaska końcówka zapewnia nie tylko trwałość, ale również estetyczny design. Miedź wysokiej czystości użyta w przewodzie niniejszego kabla odpowiedzialna jest za możliwość wykorzystania technologii Quick Charge 3.0. w trakcie procesu ładowania telefonu. Dodatkowo, niniejszy produkt zapewnia sprawną synchronizację urządzeń oraz szybki transfer danych.

Niezwykła funkcjonalność

Kabel micro USB marki Green Cell cechuje się również niezwykłą funkcjonalnością. Wystarczy jedynie podpiąć niniejszy kabel do telefonu lub innego urządzenia mobilnego oraz komputera, aby rozpocząć sprawny przesył danych oraz proces ładowania.

Dodatkowym atutem jest optymalna długość kabla (25 centymetrów), która pozwala na swobodne ułożenie sprzętu na biurku, a jednocześnie zapobiega plątaniu się. Ponadto, niniejszy kabel jest lekki i poręczny, co umożliwia nam jego łatwe przenoszenie i korzystanie z niego w przy każdej okazji. Wtyczka micro USB zastosowana w niniejszym produkcie zapewnia pełną kompatybilność z większością urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Firma posiada także kable USB w wersji lightning i USB-C.

Quick Charge w kablu micro USB

Technologia Quick Charge 3.0

Technologia Quick Charge 3.0, to tylko jeden z wielu atutów niniejszego urządzenia. Ponadto, kabel micro USB marki Green Cell charakteryzuje się również:

  • bezpiecznym przewodnictwem;
  • modnym designem w oryginalnym białym kolorze;
  • optymalną długością kabla (25 cm);
  • procesem wspierającym szybkie przesyłanie danych;
  • kompatybilnością z większością urządzeń mobilnych.

Jeżeli szukasz ponadto możliwości podładowania swojego smartfona podczas podróży, gdy nie ma w pobliżu gniazda elektrycznego, który Ci na to pozwoli, przeczytaj nasz artykuł o powerbankach, w którym pomagamy wybrać ten właściwy.

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *