oryginalny power bank xiaomi

Czym się charakteryzują najczęściej polecane power banki?

Oceń ten wpis! 🙂

Z uwagi na postępującą technologię jakikolwiek wyjazd turystyczny wiąże się z poszukiwaniem energii dla różnego rodzaju gadżetów (telefony, tablety, aparaty itd.). Rozwiązaniem tej sytuacji jest możliwość zakupu power banku, czyli narzędzia magazynującego energię i w razie potrzeby potrafiącego doładować nasz sprzęt. W takiej sytuacji pojawia się pytanie jak dopasować odpowiedni power bank do sprzętu jakim dysponujemy. Warto wtedy zobaczyć jakie parametry posiadają najczęściej polecane power banki.

Przy wyborze urządzenia jakim jest power bank przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego pojemność. Power bank powinien zapewniać co najmniej podwójne uzupełnienie baterii telefonu lub jedno, ale pełne ładowanie tabletu. Dla większości użytkowników optymalnym wyborem będzie power bank o zasobie pojemności od  5000 – 6000 mAh.

Polecane power banki green cell

Polecane power banki

Oczywiście pod uwagę należy wziąć samoczynną utratę energii która wynosi  średnio około 20%. Obecnie najbardziej polecanymi power bankami na rynku są np.  Romoss Sense 4P 10400mAh czy też Green Cell PB80 firmy Green Cell, o której wspomniano także w innym artykule. Wybór power banków o tak dużej mocy świadczy o wzrastającym zapotrzebowaniu na tego typu urządzenia. Polecane power banki to także Romoss Skinny 3000mAh, Xiaomi 2C 20000mAh i inne. Za pomocą power banku można naładować takie sprzęty jak:

  • smartwatch,
  • tablet,
  • kamera,
  • aparat cyfrowy,
  • nawigacja samochodowa,
  • odtwarzacz muzyczny,
  • smartfon.

Power bank pomimo niewielkich rozmiarów może spełniać także inne funkcje, dzięki dodatkom do niego dołączonym jak np.latarka. Eksperci zalecają, aby raz w miesiącu naładować power bank i całkowicie go rozładować. Power banki charakteryzują się także bardzo elegancką obudową, dzięki czemu nie wyglądają jak kolejny, zbędny rekwizyt. Na rynku mamy dostęp do wielu, różnych i funkcjonalnych power banków (jak np. Xiaomi 10000mAh v2, Green Cell PRO PB108 10000mAh czy Green Cell PB93 20000mAh). Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie. Przy zakupie warto także zwrócić uwagę na obudowę power banku(czy jest wykonana z mocnego tworzywa sztucznego albo metalu), kolejny atut power banku to ilość dostępnych portów. Im więcej portów tym lepiej.

 

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *