power banki Green Cell PB08

Power banki od Green Cell – propozycja dla każdego

Oceń ten wpis! 🙂

Pośród wielu producentów firma Green Cell wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Powerbanki Green Cell są jednymi z najtańszych na rynku power banków które mogą konkurować z drogimi produktami znanych marek takich jak Xiaomi czy Romoss.

Poniżej przedstawiamy 3 ciekawe modele power banków Green Cell które zasługują na uwagę:

Green Cell PB08 – jest to najpopularniejszy model power banków Green Cell. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niskiej cenie. Można go kupić już za 30 zł. W tej cenie nie ma sobie równych. Jego pojemność wynosi 5200 mAh i wystarcza na ok. 2 pełne doładowania baterii w standardowym telefonie.

power banki Green Cell PB08


Green Cell PB59 – power bank o pojemności 5000 mAh. Posiada litowo-polimerowe ogniwa które sprawiają, że jest to bardzo cienki power bank. Co za tym idzie jego wygląd jest niezwykle elegancki. Polecamy go wszystkim poszukującym ładnego i zarazem poręcznego banku energii. Jego koszt to ok. 50 zł.

Green Cell PB59


Green Cell PB60 – posiada pojemność 10000 mAh. Zawdzięcza to litowo-polimerowym ogniwom wysokiej jakości. Możemy go dostać w cenie 70 zł. Jest to nie tylko bardzo opłacalny, ale również ładny power bank.

Green Cell PB60

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *