Power banki od Green Cell – propozycja dla każdego

Pośród wielu producentów firma Green Cell wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Powerbanki Green Cell są jednymi z najtańszych na rynku power banków które mogą konkurować z drogimi produktami znanych marek takich jak Xiaomi czy Romoss.

Poniżej przedstawiamy 3 ciekawe modele power banków Green Cell które zasługują na uwagę:

Green Cell PB08 – jest to najpopularniejszy model power banków Green Cell. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niskiej cenie. Można go kupić już za 30 zł. W tej cenie nie ma sobie równych. Jego pojemność wynosi 5200 mAh i wystarcza na ok. 2 pełne doładowania baterii w standardowym telefonie.

power banki Green Cell PB08


Green Cell PB59 – power bank o pojemności 5000 mAh. Posiada litowo-polimerowe ogniwa które sprawiają, że jest to bardzo cienki power bank. Co za tym idzie jego wygląd jest niezwykle elegancki. Polecamy go wszystkim poszukującym ładnego i zarazem poręcznego banku energii. Jego koszt to ok. 50 zł.

Green Cell PB59


Green Cell PB60 – posiada pojemność 10000 mAh. Zawdzięcza to litowo-polimerowym ogniwom wysokiej jakości. Możemy go dostać w cenie 70 zł. Jest to nie tylko bardzo opłacalny, ale również ładny power bank.

Green Cell PB60

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *