power bank

Jaki power bank do smartfona?

Oceń ten wpis! 🙂

Wybierając power bank do telefonu powinniśmy zastanowić się nad sytuacjami w którym będziemy potrzebować banku energii. Czy wystarczy nam kieszonkowy power bank, czy raczej potrzebujemy czegoś większego do plecaka lub samochodu? Niezależnie od tego jaka brzmi Twoja odpowiedź, mamy kilka propozycji dla Ciebie.

Kieszonkowe power banki

Modele w tej kategorii wystarczają na 1-2 doładowania, w zależności od telefonu. Ich zaletą jest przede wszystkim mały, poręczny rozmiar. Niestety nie nadają się do tabletu czy długich wycieczek podczas których będziemy potrzebować energii na kilka naładowań telefonu. Nie sprawdzą się też przy ładowaniu kilku urządzeń jednocześnie. Są to za to idealne baterie awaryjne które uratują nasz telefon gdy nagle padnie w nim bateria.

Oto nasze propozycje poręcznych power banków:

Green Cell PB08 – 5200 mAh

power banki Green Cell PB08

Green Cell PB08 to model dla wszystkich poszukujących taniego power banka który pozwoli naładować telefon w awaryjnej sytuacji. Jest to przede wszystkim tani model i chociaż nie można odmówić mu dobrej jakości – to jest często wybierany właśnie ze względu na cenę. Kosztuje ok. 30 złotych. Można go kupić w sklepie Świat Baterii.


Green Cell PB59 – 5000 mAh

power banki Green Cell PB59

PB59 to kolejny power bank Green Cell warty uwagi. Dzięki użyciu ogniw litowo polimerowych uzyskano cienkie rozmiary. Dodanie do tego eleganckiego designu sprawia, że ten model jest bardzo dobrą propozycją dla każdego. Jego cena to ok. 55 zł.


Romos QI Freemos 5 – 5000 mAh

Romoss Freemos 5

Wyjątkowość Romossa QI Freemos 5 polega na jego możliwości indukcyjnego ładowania. Ten power bank naładuje Twój telefon bez podłączania go kablem, oczywiście tylko wtedy gdy Twój telefon obsługuje ładowanie indukcyjne. Koszt takiego rozwiązania to ok. 130 zł. Ten indukcyjny power bank jest jednym z nielicznych, dostępnych na rynku.


Pojemne power banki

W tej kategorii znalazły się przede wszystkim power banki które nadają się na dłuższe wyjazdy, będące w stanie naładować telefon kilka razy. Czasami nawet 4-5 razy. Sprawdzą się także przy ładowaniu tabletu czy innych urządzeń wymagających dużej dawki energii. Większość z nich posiada 2 wejścia USB co pozwala ładować 2 urządzenia jednocześnie.

Green Cell PB25 – 16400 mAh

power banki Green Cell PB25

Pojemny i elegancki power bank marki Green Cell. Dostępny w cenie 74,95 zł. Świetna propozycja dla każdego.


Romoss Sailing 6 – 20800 mAh

Romoss Sailing 6

Romoss jest znany przede wszystkim z wysokiej jakości. Model Sailing 6 można kupić za ok. 160 zł. Świetnie sprawdzi się przy ładowaniu każdego rodzaju urządzeń.

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *