oryginalny power bank xiaomi

Power bank do Playstation Vita – jak wybrać najlepszy?

Oceń ten wpis! 🙂

PS Vita, następca Playstation Portable czyli przenośna konsola do gier firmy Sony. Swoją premierę konsola miała w 2011 roku, a w 2013 wyszła jej delikatnie przebudowana wersja slim. Mimo, że jej popularność nie jest tak duża jak w przypadku jej poprzednika, czy nawet innych konsol przenośnych to jednak wielu graczy wciąż z niej korzysta. Jak każde mobilne urządzenie, potrzebuje częstego ładowania, a skoro jest mobilne, to normalne jest, że chcemy do minimum ograniczyć jego zaleganie przy kontakcie. Power bank do Playstation Vita może okazać się nieocenionym ułatwieniem.

Specyfikacja urządzenia

Według producenta, bateria PS Vita powinna wystarczyć na trzy do pięciu godzin nieprzerwanego grania, około pięciu godzin odtwarzania wideo oraz około dziewięciu godzin odtwarzania muzyki. Pojemność wbudowanej baterii litowo-jonowej wynosi 2200mA. Pełne naładowanie baterii w Playstation Vita zajmuje niecałe trzy godziny, czyli dokładnie tyle, ile możemy grać na niej bez ponownego podłączania do prądu.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając power bank do Playstation Vita?

Każdy użytkownik handhelda wie jak często przydaje się on w podróży, czy na dłuższych wycieczkach. Power bank do Playstation Vita wydaje się być w takich sytuacjach obowiązkowym dodatkiem. Dzięki niemu będziemy mogli doładować nasze PS Vita w dowolnym momencie. Firma Sony oferuje autoryzowane, markowe powerbanki przystosowane specjalnie do tej konsoli, jednak za pomocą przejściówki podłączymy do niej tak naprawdę każdego power banka. Wybierając power bank o większej pojemności (nawet taki o pojemności 30000mAh) pozwolimy sobie na korzystanie z tego urządzenia bez martwienia się o dostęp do kontaktu przez długie godziny. Spokojnie wystarczy to nam nawet na kilkunastogodzinną podróż (a wiemy, że w takich sytuacjach konsole sprawdzają się najlepiej!). Uniwersalnym wyborem może być np. popularny powerbank Xiaomi o pojemności 10000 mAh. Jego cena to 87,95 zł.

power bank do playstation vita

Ciesz się długimi godzinami grania w swoje ulubione gry!

Power bank do Playstation Vita dla każdego użytkownika wydaje się być niezbędnym akcesorium, kiedy tylko się w niego zaopatrzymy. Wbudowana bateria urządzenia pozwala na stosunkowo krótki czas użytkowania. Dlatego właśnie w łatwy sposób można przedłużyć jej żywotność za pomocą power banka. Urządzenie można ładować podczas użytkowania (może to wydłużyć czas ładowania) co oznacza, że możemy cieszyć się grą przez długie godziny!

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *