oryginalny-power-bank-xiaomi-mi-2-20000mah

Power bank do Nintendo Switch – jak znaleźć odpowiedni?

Oceń ten wpis! 🙂

Nintendo Switch to najnowsze urządzenie, jakie wyszło ze stajni Nintendo. Swoją premierę konsola miała na początku marca 2017 roku. Reklamowana jest jako rewolucyjne rozwiązanie, które w jednym urządzeniu łączy konsolę stacjonarną z przenośną. W zależności od naszego humoru, lub okoliczności, możemy podłączyć ją do telewizora, lub grać na samym urządzeniu. To jednak wiąże się z problemem baterii i czasem pracy. Dlaczego power bank do Nintendo Switch to konieczność?

Specyfikacja urządzenia

Żywotność baterii to jeden z kluczowych czynników, które musimy brać pod uwagę decydując się na zakup urządzenia mobilnego. Nintendo Switch wyposażone jest w baterię litowo-jonową o pojemności 4310mA (czyli aż dwa razy więcej niż w PS Vita o której piszemy tutaj). Według producenta, taka pojemność powinna wystarczyć nawet na cztery do sześciu godzin ciągłego grania. W rzeczywistości jednak zależy to od wielu czynników – sprawdzono, że podczas grania w The Legend of Zelda bateria wystarcza na trzy godziny grania.

Power bank do Nintendo Switch to must-have

Jak w takim razie poradzi sobie z problemem krótkiej żywotności baterii? Naszym zdaniem idealnym rozwiązaniem jest power bank, dzięki któremu naładujemy nasze urządzenie nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji. Jako, że pojemność baterii w handheldzie jest duża, powerbank do Nintendo Switch musi mieć pojemność od około 10000 mAh wzwyż. Nie jest to jednak problem, ponieważ producenci oferują już naprawdę duże modele, przenośne ładowarki o pojemności, co wystarczy na kilkukrotne naładowanie urządzenia. Nintendo Switch posiada wejście USB typu C, a więc wtyczka naszego power bank’a musi mu odpowiadać. Dla najlepszego i najbardziej efektywnego ładowania warto zaopatrzyć się w power bank o wyjściu USB typu C o natężeniu 2,6 A. Idealny będzie np. nowy power bank Xiaomi o pojemności 20000 mAh. Tak dużo pojemność wystarczy nawet na bardzo długą podróż. Jego cena to 164,95 zł.

power bank do nintendo switch xiaomi

Ładuj swojego smartphona w każdej chwili

Teraz, kiedy już wiesz jaki powerbank będzie najlepszy dla Twojej konsoli, wystarczy, że go zamówisz a będziesz mógł cieszyć się godzinami grania bez przeszkód. Baterie większości urządzeń mobilnych są najsłabszym punktem technologicznym, dlatego inwestycja w power bank jest świetnym pomysłem. Zwłaszcza kiedy mamy do naładowania wiele urządzeń, a często znajdujemy się poza zasięgiem gniazdek.

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *