ładowarka wieloportowa

Ładowarka sieciowa USB

Oceń ten wpis! 🙂

Smartfon, power bank i tablet rozładowały się w tym samym momencie? Potrzebujesz niedługo wyjść, a te dwa mobilne urządzenia, to coś, bez czego nie możesz żyć? Nie musisz się martwić, bo istnieje ładowarka sieciowa USB która w możliwie jak najszybszym czasie naładuje Twoje sprzęty. Jest cudowna, bo dzięki niej bez problemu podłączysz przynajmniej dwa urządzenia. Jej funkcjonalność łączy się z elegancją, więc możesz jej używać zarówno w domu, jak i w biurze. Może służyć Tobie, a także innym osobom w Twoim otoczeniu, które w krótkim czasie przekonają się, że to wręcz wspaniałe, że jesteś uzależniony od naładowanej baterii i ładowarka sieciowa USB towarzyszy ci przez cały czas.

Dom pełen rozładowanych urządzeń – na pomoc przychodzi ładowarka sieciowa USB

A może w Twoim domu właśnie wszyscy jednocześnie chcą naładować swoje urządzenia? Doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy ładowarka sieciowa USB. Dzięki niej nie tylko będziesz mógł podłączyć aż pięć urządzeń naraz, ale także jedno z nich naładujesz w ekspresowym tempie, dzięki technologii Qualcomm Quick Charge 3.0. Zapewnia ona możliwość naładowania telefonu, tableta bądź innego urządzenia, w błyskawicznym czasie. Czy to znaczy, że inne sprzęty będą ładowały się wolno? Nic podobnego, one również naładują się bardzo szybko, gdyż dzięki inteligentnym portom, automatycznie wykryją podłączone urządzenia i naładują maksymalnym odpowiednim dla niech prądem. Teraz cała rodzina może ładować do woli, bez sprzeczek o wolne gniazdka. Ładowarka sieciowa USB z 5 portami to także świetne rozwiązanie przed wyjazdem. Każde urządzenie, które zabieramy w podróż, może być szybko naładowane, a zabierając ją ze sobą mamy gwarancję, że w hotelu również nie będziemy mieli problemu z ładowaniem.

https://swiatbaterii.pl/ladowarki-multi-usb/34500-green-cell-ladowarka-2xusb-szybkie-ladowanie-iq-smart-charging-5902719425769.html https://swiatbaterii.pl/ladowarki-multi-usb/34501-green-cell-ladowarka-3xusb-quick-charge-30-5902719425776.html https://swiatbaterii.pl/ladowarki-multi-usb/34502-green-cell-ladowarka-5xusb-quick-charge-30-5902719425783.html

 

Ładowarka sieciowa usb – którą wybrać?

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Do wyboru masz ładowarkę sieciową usb:

 

Z 2 portami, obydwa inteligentne

Z 3 portami, w tym 2 porty inteligentne i 1 Qualcomm Quick Charge 3.0.

Z 5 portami, w tym 4 porty inteligentne i 1 Qualcomm Quick Charge 3.0.

 

Zatem każdy wybór będzie mądry i należy on do Ciebie. Ładowarka sieciowa USB to gwarancja szybko naładowanego smartfona i tabletu, bądź innego dowolnego urządzenia zasilanego z portu usb. Więcej o technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 można przeczytać w osobnym artykule.

 

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *