Ładowarka do telefonu Quick Charge

Ładowarka do telefonu Quick Charge czyli jak ładować szybciej

Oceń ten wpis! 🙂

Znowu rozładował Ci się telefon w najmniej odpowiednim momencie lub po zaledwie kilku godzinach przeglądania internetu na twoim telefonie poziom baterii spada niemal do zera? Niestety mniejsza wydajność baterii w naszych telefonach to cena jaką płacimy za postęp technologiczny – rozpowszechnienie eleganckich, smukłych i wielofunkcyjnych smartfonów. Pisaliśmy już o ładowarkach przenośnych, czyli powerbankach, a dokładniej tych, które będą najlepsze podczas dłuższej podróży.  Co w przypadku, gdy interesuje nas ładowanie prosto z gniazdka elektrycznego? Ładowarka do telefonu Quick Charge to gadżet, za pośrednictwem którego naładujesz swój telefon w zaskakująco krótkim czasie!

Ładowarka do telefonu Quick Charge

Ładowarka do telefonu Quick Charge od Green Cell

Jeśli tylko twój telefon jest kompatybilny ze wspomnianą technologią szybkiego ładowania, to w ekspresowym tempie naładujesz baterię swojego telefonu. Technologia Quick Charge pozwala nawet na czterokrotnie szybsze ładowanie niż standardowe ładowarki.

Dzięki ładowarce do telefonu Green Cell, posiadającej port Quick Charge 3.0, możesz niemal w każdym miejscu uzupełnić swoją baterię i cieszyć się wszystkimi funkcjami twojego telefonu bez obawy, że padnie on po kilku godzinach. To naprawdę nieoceniona możliwość wobec współcześnie produkowanych telefonów. Nasz produkt dostępny jest w trzech wariantach: 2-portowym, 3-portowym oraz 5-portowym. Ostatnie dwa warianty posiadają po jednym porcie Quick Charge 3.0. Pozostałe porty wykorzystują technologię inteligentnego ładowania, iQ Smart Charging, która umożliwia optymalne dopasowanie szybkości ładowania ładowarki do telefonu.

Gwarancja satysfakcji

Ładowarka Green Cell oferuje nie tylko najnowszą zdobycz techniki, ale również wielofunkcyjność – możesz podpiąć jednocześnie nawet pięć telefonów. Jeśli wybierzesz ładowarkę o pięciu portach, to jeden z nich, Quick Charge, naładuje twój telefon w niezwykle krótkim czasie. Korzystanie ze wszystkich portów równolegle nie wpływa na jakość ładowania. Ładowarka do telefonu Green Cell to inteligentna technologia, która współpracuje z twoimi telefonem i nie ogranicza swoich możliwości w żadnym wypadku. Przekonaj się jak wygodne i proste może być życie dzięki urządzeniom Green Cell. Ładowarka do telefonu „Quick Charge” to zawsze pełna bateria!

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *