Jakie szkło na telefon?

Oceń ten wpis! 🙂

Każda kolejna generacja smartfonów to więcej możliwości w ręce zarówno do efektywniejszej pracy, jak i rozrywki. Wszystkie telefony posiadają jednak jeden mankament – są bardzo kruche. Najbardziej wrażliwym elementem jest ekran, który staje się coraz większy, a co za tym idzie podatniejszy na zarysowania i pęknięcia. Z porysowanym ekranem można czasem jeszcze funkcjonować, jednak telefon bardzo traci przy tym na estetyce. Upadki, które wcześniej lub później się zdarzą każdorazowo mogą wyeliminować telefon całkowicie z użytku. Pęknięty ekran to wydatek, którego poniesienie nie tylko nadwyręża portfel co bardzo przeciąga się w czasie – a wtedy pozostanie w stałym kontakcie ze światem jest niemożliwe. W rezultacie ekran jako najbardziej wymagający potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia. Rozwiązaniem są szkła ochronne na telefon, które zapewniają przezroczystą barierę dla różnych nieszczęść.

Szkło ochronne na telefon

Jest najlepszym wydatkiem, jaki można ponieść dla swojego telefonu. Szkła hartowane odznaczają się wyjątkową twardością, która jest w stanie sprostać wymaganiom, dynamicznie żyjącego użytkownika. Dziś telefonów nie używa się wyłącznie siedząc. Towarzyszą one między innymi podczas różnorodnych treningów jak jogging gdzie o upadek nie jest trudno. Szkło hartowane wespół z wytrzymałym etui będzie stanowiło nowoczesną oraz stylową zbroję dla telefonu, która zapewni mu długie funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo. Koszt szkła to wydatek rzędu 100 zł, biorąc pod uwagę, że adekwatnie chroni ono sprzęt wartości często kilku tysięcy złotych szybko dochodzi się do wniosku, że inwestycja jest trafiona. Wymiana rozbitego ekranu w nowoczesnym telefonie to duże koszty. Często jednak nie jest ona możliwa, wtedy jedynym co pozostaje to kupno nowego telefonu. Szkło hartowane pomoże ustrzec się przed tego typu ewentualnościami i zachować funkcjonalność, jak i estetykę posiadanego sprzętu.

Zakup priorytetowy

W dzisiejszych czasach, kiedy telefonu używa się z stale rosnącą częstotliwością, szkła ochronne przestały być potencjalnym zakupem, a stały się akcesorium, które trzeba mieć. Warto zainwestować w wysoką jakość by ustrzec się przed nieprzewidzianym. W końcu łatwiej jest wymienić zarysowane szkło niż cały ekran. Dla szukających wysokiej jakości szkieł, które dopasują się idealnie do powierzchni ekranu różnych modeli telefonów (dzięki technologii 3 oraz 2,5 D) sklep Świat Baterii przygotował specjalną ofertę. Znajdujące się w niej szkła ochronne szybko wpiszą się w potrzeby zarówno wymagających użytkowników, jak i ich telefonów.

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *