Jak nakleić szkło ochronne?

Oceń ten wpis! 🙂

Nowoczesny smartfon to duma dla posiadacza. Telefon pozwala dopełnić dynamicznego dnia użytkownika zarówno pod względem pracy jak i rozrywki. Każda kolejna generacja smartfonów daje do rąk konsumenta coraz więcej możliwości, jednak pewne problemy pozostają. Dzisiaj każdy nowy smartfon ma ten sam problem co poprzedni – jest nim awaria ekranu, o którą bardzo łatwo. Upadek, nawet z niewielkiej wysokości może skutkować powstaniem rysy na ekranie i ograniczeniem lub wyeliminowaniem telefonu z użytku. Rozwiązaniem jest zakup szkła ochronnego, które staje się produktem priorytetowym dla użytkowników chcących na długo zachować zarówno sprawność, jak i estetykę swoich urządzeń.  W tym artykule dowiecie się krok po kroku jak nakleić szkło ochronne/hartowane na ekran telefonu – tak, by dobrze przylegało i chroniło wydajnie wrażliwą powierzchnię.

Naklejanie szkła ochronnego:

  1. Miejsce, w którym będzie prowadzony proces nakładania szkła powinno być czyste, dlatego należy sprzątnąć wszelki kurz oraz dokładnie umyć ręce.
  2. Następnie otwieramy kartonik ze znajdującym się szkłem, sprawdzamy zawartość i czy na pewno jest przeznaczone do naszego modelu telefonu.
  3. W dalszej kolejności dokładnie czyścimy ekran smartfona za pomocą znajdującej się wewnątrz mokrej ściereczki. Ważnym jest by z powierzchni wyświetlacza usunąć wszystkie drobinki kurzu, pyłu oraz tłuste ślady.
  4. Następnie powtarzamy czynność tym razem używając suchej ściereczki.
  5. Od strony szkła odklejamy folię zabezpieczającą.
  6. Dopasowujemy szkło do ekranu telefonu z uwzględnieniem otworów funkcyjnych.
  7. Gdy szkło jest już dopasowane należy docisnąć je na samym środku – dzięki temu równomiernie się rozłoży.
  8. Następnie przecieramy szkło za pomocą suchej ściereczki jednocześnie dociskając je do powierzchni ekranu.

Te kilka kroków pomoże w prosty oraz szybki sposób założyć szkło ochronne na ekran każdego smartfona. Szukających wysokiej jakości szkieł ochronnych zapraszamy do sklepu Świat Baterii, gdzie znajdziecie hartowane szkła, które idealnie dopasują się do potrzeb wymagających użytkowników w kwestii solidnego zabezpieczenia telefonu.

 

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *