Jak dodać więcej portów do MacBooka?

Oceń ten wpis! 🙂

Sprzęt od Apple to symbol innowacji oraz niezawodności, jednak niekiedy konstrukcyjne ograniczenia negatywnie wpływają na komfort z codziennego użytkowania sprzętu. Dziś każdy użytkownik posiada wiele urządzeń peryferyjnych, z których korzysta podczas pracy i rozrywki. To one właśnie podnoszą efektywność działań i nadają szybkie tempo pracy. Wiele z tych urządzeń wymaga podłączenia do portu USB, jednak w nowszych laptopach jak właśnie MacBooki nie zawsze ich ilość jest wystarczająca. Nowoczesne laptopy posiadają już w standardzie gniazdo USB-C – z reguły jedno. Jeden port to za mało żeby ogarnąć wiele urządzeń, które znajdują się na wyposażeniu użytkownika. Rozwiązaniem są specjalne adaptery/huby, które pozwalają uzyskać z jednego portu nawet 7 kolejnych.

Rozszerzyć USB-C

Huby to inaczej rozgałęźniki dla gniazda USB-C. Pozwalają one rozszerzyć jeden port na kilka (najważniejszych) kolejnych, które umożliwią skorzystanie z wielu urządzeń jednocześnie jak np. drugi monitor, czytnik kart SD, drugi dysk, power bank i wiele innych. Hub do Macbooka nie musi wcale powiększać jego gabarytów.

HUB USB-C Green Cell 7 portów do Apple MacBook zapewnia szereg możliwości, które szybko wyniosą codzienną pracę i rozrywkę na zupełnie nowy poziom. Rozszerz jeden port USB-C na 7 portów do wygodnej pracy, z których możesz korzystać równocześnie rozszerzając swoje możliwości. Dostępne porty: USB Type C PD (87W), USB 3.0, 2xUSB 2.0, HDMI (4K 30Hz, FullHD 60Hz), microSD, SD. Szybkie ładowanie telefonu oraz zasilanie komputera przez HUB w technologii pass-through dzięki Power Delivery (PD). Wsparcie Samsung DeX pozwoli również zamienić kompatybilny telefon w komputer. Kompatybilność z każdym laptopem wyposażonym w USB-C, m.in: Apple MacBook 12, Pro 13, Pro 15 (2016, 2017), Asus ZenBook 3, Dell XPS 13/15, MateBook X Pro, Lenovo ThinkPad X1 Carbon, Yoga, Microsoft Surface Book 2

Dodatek niezbędny

HUB to niezbędny dodatek dla każdego użytkownika Macbooka, który pragnie mieć więcej możliwości na co dzień. Idealnie wyprofilowany adapter gładko dopasuje się do całości laptopa dodając mu funkcjonalności i stylu. Najważniejsze porty pomogą zwiększyć codzienną efektywność działań, a sam sprzęt stanie się rzeczywistym centrum dowodzenia.  Szukających wysokowydajnych hubów/adapterów zapraszamy do sklepu Świat Baterii.

Post Author: AllyCreative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *